Oferta

   Zajmujemy się oprawą wszelkiego typu imprez okolicznościowych, poczynając od imienin, a kończąc na weselach, na których to szczególnie się skupiamy. UWIELBIAMY wesela, KOCHAMY i chcemy je grać, a przede wszystkim ZNAMY SIĘ na nich i WIEMY co zrobić, aby Wasze wesele było udane!

  Na weselu zajmujemy się zarówno zabawą gości na parkiecie, jak i biesiadowaniem za stołami. Na życzenie Pary Młodej przyjeżdżamy do domu, skąd wyprowadzamy Państwa Młodych z marszem weselnym. Nasz repertuar składa się z kilkuset utworów, z przeróżnych styli muzycznych, od biesiady, przez disco polo, pop, blues do rocka. Dokładny spis utworów znajdziecie w dziale Demo.

  Posiadamy sprzęt, który pozwala nagłośnić wesele zarówno na 100, jak i 400 osób! Parkiet taneczny i salę konsumpcyjną nagłaśniamy oddzielnie, stosując nagłośnienie strefowe. Część taneczna nagłośniona jest z czterech stron, co na salach posiadających parkiet i salę konsumpcyjną w jednym pomieszczeniu pozwala na swobodną rozmowę za stołami, a głośną, zachęcającą do tańca muzykę na parkiecie.

Polub

Subskrybuj

Napisz

Piotr Gajda » gajda_piotr@interia.pl

Norbert Szulik » norbertszulik@gmail.com

Zadzwoń

Piotr Gajda » 609 107 910

Norbert Szulik » 783 477 843