Grupa muzyczna AGAIN PARTY

NorbertNorbert Szulik

Lider zespołu. Uczęszczał do Ogniska Muzycznego w Białobrzegach. Muzyką interesuje się od zawsze. Absolwent UTH w Radomiu. Od 5 lat zdobywa szlify weselne w zespole Aviator. Obecnie mieszka i pracuje w Piasecznie. W zespole odpowiada za wokal, wodzirejkę i instrumenty klawiszowe.

 

Damian

Damian Żurawski

Zapalony klawiszowiec i akordeonista ze Stromca. Na co dzień nieśmiały, wstydliwy, natomiast na scenie, jak on to określa, „sam siebie nie poznaje".Przez 2 lata zdobywał doświadczenie na scenie w zespole „Format". Uwielbia słuchać disco polo nie gardząc innymi stylami muzycznymi, „uspokaja go" głos Seweryna Krajewskiego. Ma marzenie, aby kiedyś skomponować własną piosenkę.

Maja Błach

Maja Błach

Najmłodsza przedstawicielka grupy. Na scenie niewiarygodnie dynamiczna. Śpiewanie to jej żywioł i pasja. Dysponuje ciekawą barwą głosu. Wprowadza dużo pozytywnych emocji i pozostawia niezapomniane wrażenia. Aktualnie uczęszcza na zajęcia wokalne do Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.

 

Damian Turzyński Damian Turzyński

Utalentowany perkusista i gitarzysta ze Stromca. Obecnie uczeń LO w Białobrzegach. Swoją grę na instrumencie szlifuje już kilka lat. Interesuje go przede wszystkim muzyka.

 

 

Łukasz Syta

Łukasz Syta

Wokal Saksofon

Polub

Subskrybuj

Napisz

Piotr Gajda » gajda_piotr@interia.pl

Norbert Szulik » norbertszulik@gmail.com

Zadzwoń

Piotr Gajda » 609 107 910

Norbert Szulik » 783 477 843